200 results in search
31 photos
860 Loekes Drive Florissant MO 63031
$219,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,080
Days on Market: 19

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
27 photos
925 Dewayne Drive Florissant MO 63031
$199,900
Beds: 3
Baths: 1
Sq Ft: 1,170
Days on Market: 11

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
4907 Plum Tree Lane Hazelwood MO 63042
$179,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 972
Days on Market: 2

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
390 Versailles Drive Florissant MO 63031
$174,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,040
Days on Market: 4

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1900 Violet Drive Florissant MO 63031
$159,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 912
Days on Market: 1

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
17971 Argonne Estates Drive Florissant MO 63034
$750,000
Beds: 4
Baths: 6
Sq Ft: 3,351
Days on Market: 1

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
4659 Behlmann Farms Boulevard St Louis MO 63034
$550,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,098
Days on Market: 4

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
32 photos
7 Talisman Way Drive Florissant MO 63034
$509,900
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,282
Days on Market: 15

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
4216 Corrales Drive Florissant MO 63034
$500,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,948
Days on Market: 4

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
250 Quindaro Drive Florissant MO 63034
$499,999
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,582
Days on Market: 1

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
105 Kendl Court Florissant MO 63031
$499,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,160
Days on Market: 53

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
59 Charbonier Bluffs Drive Florissant MO 63031
$496,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,360
Days on Market: 0

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
52 photos
4120 Charbonier Road Florissant MO 63031
$495,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,310
Days on Market: 9

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
1 photos
235 Quindaro Drive Florissant MO 63034
$450,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,014
Days on Market: 28

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
47 photos
15552 Debridge Way St Louis MO 63034
$439,000
-$11,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,805
Days on Market: 52

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
3636 Afshari Circle Florissant MO 63034
$430,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,700
Days on Market: 7

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
14731 Philip Meadows Court Florissant MO 63034
$425,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,586
Days on Market: 1

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
39 photos
16737 River Stone Drive Florissant MO 63031
$415,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,688
Days on Market: 38

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
26 Castle Drive Florissant MO 63034
$415,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,725
Days on Market: 54

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
3532 Espace Court Florissant MO 63034
$415,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,156
Days on Market: 28

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1860 Chateau Du Mont Drive Florissant MO 63031
$405,900
-$16,600
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,314
Days on Market: 64

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
3500 Carrico Manor Lane Florissant MO 63034
$400,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,794
Days on Market: 2

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
38 photos
4369 Margaret Ridge Drive Florissant MO 63034
$399,000
Beds: 3
Baths: 4
Sq Ft: 2,466
Days on Market: 32

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
2275 Charbonier Road Florissant MO 63031
$395,000
Beds: 2