16 results in search
58 photos
27652 Happy Hours Drive Rocky Mount MO 65072
$899,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,940
Days on Market: 54

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
17876 Tradewind Drive Rocky Mount MO 65072
$849,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,160
Days on Market: 89

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
27652 Happy Hours Drive Rocky Mount MO 65072
$759,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 3,940
Days on Market: 3

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
94 photos
29345 Houser Drive Rocky Mount MO 65072
$749,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,953
Days on Market: 15

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
59 photos
29966 Oak Knoll Road Rocky Mount MO 65072
$599,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,900
Days on Market: 84

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
31074 Viewside Drive Rocky Mount MO 65072
$575,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,163
Days on Market: 79

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
48 Lake Village Road Eldon MO 65026
$499,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,865
Days on Market: 190

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
45 photos
30481 Edgeview Drive Rocky Mount MO 65072
$499,000
-$11,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,346
Days on Market: 43

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
30993 Viewside Drive Rocky Mount MO 65072
$489,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 3

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
111 Franklin Avenue Eldon MO 65026
$399,900
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 2,574
Days on Market: 9

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
30993 Viewside Drive Rocky Mount MO 65072
$389,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 3

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
207 Franklin Avenue Eldon MO 65026
$310,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,850
Days on Market: 187

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
66 photos
307 Franklin Avenue Eldon MO 65026
$310,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,538
Days on Market: 4
Open: 5/16/26 10 AM - 2 PM,
5/17/26 2 PM - 4 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
61 photos
601 E Newton Street Eldon MO 65026
$285,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 5
Open: 5/16/26 11 AM - 2 PM

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
1718 S Aurora St Eldon MO 65026
$284,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,274
Days on Market: 71

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1808 Aurora Street Eldon MO 65026
$150,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 2,206
Days on Market: 512

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment