38 results in search
61 photos
32951 Green Hills Road Gravois Mills MO 65037
$3,190,000
Beds: 10
Baths: 10
Sq Ft: 8,171
Days on Market: 123

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
72 photos
32951 Green Hills Drive Gravois Mills MO 65037
$3,190,000
Beds: 10
Baths: 9
Sq Ft: 7,671
Days on Market: 109

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
31630 Worley Road Gravois Mills MO 65037
$2,500,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 4,439
Days on Market: 62

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
67 photos
32945 Green Hills Drive Gravois Mills MO 65037
$1,290,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 4,155
Days on Market: 120

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
64 photos
32945 Green Hills Gravois Mills MO 65037
$1,290,000
Beds: 6
Baths: 5
Sq Ft: 2,447
Days on Market: 108

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
30435 Bullock Drive Gravois Mills MO 65037
$1,130,000
Beds: 4
Baths: 5
Sq Ft: 3,161
Days on Market: 95

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
86 photos
32796 S Buck Creek Road Gravois Mills MO 65037
$1,000,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 4,132
Days on Market: 22

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
32787 Dixie Drive Gravois Mills MO 65037
$969,000
Beds: 5
Baths: 6
Sq Ft: 4,333
Days on Market: 116

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
80 photos
31556 Tonys Point Gravois Mills MO 65037
$915,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,378
Days on Market: 48

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
7930 Eagle Bay Drive Gravois Mills MO 65037
$899,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 4
Open: 5/15/26 3 PM - 6 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
32645 Green Hills Road Gravois Mills MO 65037
$899,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,688
Days on Market: 235

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
74 photos
32341 Island View Road Gravois Mills MO 65037
$859,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,705
Days on Market: 6

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
30383 Bullock Drive Gravois Mills MO 65037
$829,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,807
Days on Market: 146

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
30634 Rapids Hollow Gravois Mills MO 65037
$809,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,100
Days on Market: 66

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
172 Flagstone Road Gravois Mills MO 65037
$799,900
-$50,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 5,432
Days on Market: 427

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
87 photos
594 Redbud Lane Gravois Mills MO 65037
$759,000
Beds: 5
Baths: 3
Sq Ft: 2,808
Days on Market: 7

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
40 photos
31541 Lakewood Beach Road Gravois Mills MO 65037
$749,900
-$50,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,420
Days on Market: 91

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
95 photos
7930 Eagle Bay Drive Gravois Mills MO 65037
$749,900
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,600
Days on Market: 4
Open: 5/15/26 3 PM - 6 PM

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
30634 Rapids Hollow Gravois Mills MO 65037
$710,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,100
Days on Market: 66

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
76 photos
54 Forgotten Circle Gravois Mills MO 65037
$699,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,664
Days on Market: 53

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
29744 Clark Road Gravois Mills MO 65037
$660,000
Beds: 5
Baths: 4
Sq Ft: 3,200
Days on Market: 76

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
31945 Nolan Point Road Gravois Mills MO 65037
$660,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,680
Days on Market: 19

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
42 photos
37 Ke Jo Point Road Gravois Mills MO 65037
$625,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 3,158
Days on Market: 77

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
473 Lighthouse Cove Circle Gravois Mills MO 65037
$615,000
-$10,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,206
Days on Market: 27

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
37 photos
28 Chokeberry Lane Gravois Mills MO 65037
$595,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 2,440
Days on Market: 26

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
60 photos
28409 King Road Gravois Mills MO 65037
$589,950
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,800
Days on Market: 43

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
53 photos
32373 Island View Road Gravois Mills MO 65037
$584,000
Beds: 4
Baths: 2
Sq Ft: 1,950
Days on Market: 61

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
15231 Martingale Road Gravois Mills MO 65037
$554,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,766
Days on Market: 118

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
65 photos
30100 Greystone Road Gravois Mills MO 65037
$525,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,750
Days on Market: 19

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
46 photos
32331 Island View Road Gravois Mills MO 65037
$500,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,312
Days on Market: 32

Updated 6 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment