67 results in search
44 photos
1163 Beacon Pointe Circle Lake Ozark MO 65049
$2,119,000
-$70,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 5,834
Days on Market: 85

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
41 photos
186 Frudeger Road Lake Ozark MO 65049
$1,995,000
Beds: 8
Baths: 7
Sq Ft: 5,800
Days on Market: 122

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
1167 Beacon Pointe Circle Lake Ozark MO 65049
$1,299,000
-$51,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 3,555
Days on Market: 51

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
63 photos
323 Cherry Hill Drive Lake Ozark MO 65049
$1,250,000
Beds: 5
Baths: 5
Sq Ft: 7,500
Days on Market: 74
Open: 5/30/26 11 AM - 1 PM

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
75 photos
367 Hwy MM Eldon MO 65026
$875,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 4,732
Days on Market: 82

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
69 photos
264 Hwy D Kaiser MO 65047
$829,900
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 2,400
Days on Market: 51

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
100 photos
184 State Park Road Brumley MO 65017
$825,000
Beds: 6
Baths: 4
Sq Ft: 3,595
Days on Market: 43

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
403 Payne Stewart Court Lake Ozark MO 65049
$798,500
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,980
Days on Market: 393

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
73 photos
602 Waterford Circle Eldon MO 65026
$735,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,948
Days on Market: 53

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
125 Arrowhead Drive Lake Ozark MO 65049
$630,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 4,000
Days on Market: 15

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
68 photos
86 Beacon Hill Drive Lake Ozark MO 65049
$599,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 3,584
Days on Market: 32

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
44 photos
68 Lighthouse Road #811 Lake Ozark MO 65049
$595,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 2,077
Days on Market: 29

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
505 Osage River Bridge Road Lake Ozark MO 65049
$562,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,983
Days on Market: 67

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
68 Lighthouse Road #711 Lake Ozark MO 65049
$549,000
-$19,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,962
Days on Market: 36

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
2558 Bagnell Dam Boulevard #101 Lake Ozark MO 65049
$524,900
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 2,779
Days on Market: 135

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
57 photos
1406 West Harbour Towne #1406 Lake Ozark MO 65049
$520,000
Beds: 4
Baths: 4
Sq Ft: 2,100
Days on Market: 9
Open: 5/24/26 10 AM - 3 PM

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
51 photos
68 Lighthouse Road #112 Lake Ozark MO 65049
$449,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,882
Days on Market: 252

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
34 photos
68 Lighthouse Road #312 Lake Ozark MO 65049
$445,000
-$10,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,900
Days on Market: 80

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
58 photos
607 E Harbour Towne Drive #E-607 Lake Ozark MO 65049
$425,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,573
Days on Market: 131

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
56 photos
68 Lighthouse Road #511 Lake Ozark MO 65049
$400,000
-$25,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,598
Days on Market: 137

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
54 photos
806 East Harbour Towne Drive #806E Lake Ozark MO 65049
$399,900
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,562
Days on Market: 109

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
68 Lighthouse Road #133 Lake Ozark MO 65049
$380,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,410
Days on Market: 82

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
50 photos
68 Lighthouse Road #321 Lake Ozark MO 65049
$369,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 38

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
62 photos
68 Lighthouse Road #231 Lake Ozark MO 65049
$365,000
-$10,000
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,400
Days on Market: 100

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
31 photos
807 Harbour Town Drive #807 E Lake Ozark MO 65049
$365,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,520
Days on Market: 136

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
48 photos
910 E. Harbour Towne Drive #E-910 Lake Ozark MO 65049
$359,000
Beds: 3
Baths: 3
Sq Ft: 1,520
Days on Market: 183

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
36 photos
40 Lighthouse Road #5-104 Lake Ozark MO 65049
$350,000
Beds: 4
Baths: 3
Sq Ft: 1,700
Days on Market: 4

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
508 Harbour Towne Drive #E 508 Lake Ozark MO 65049
$349,900
Beds: 3
Baths: 2
Sq Ft: 1,329
Days on Market: 58

Updated 4 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
43 photos
W1309 Harbour Towne #W1309 Lake Ozark MO 65049