200 results in search
45 photos
20 N Kingshighway Boulevard #1AS St Louis MO 63108
$339,900
-$5,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 2,172
Days on Market: 105

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
29 photos
5462 Nottingham Avenue St Louis MO 63109
$284,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,014
Days on Market: 109

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
20 photos
3755 Park Crest Drive St Louis MO 63125
$264,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,228
Days on Market: 19

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
33 photos
12940 Springdale Village Drive Unincorporated MO 63146
$264,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,020
Days on Market: 8

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
35 photos
5315 Blow Street St Louis MO 63109
$229,900
-$5,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 935
Days on Market: 55

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1033 Bieker Road Washington MO 63090
$224,900
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,144
Days on Market: 78

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
8 photos
824 Brookmead Drive O'Fallon MO 63366
$215,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 1,434
Days on Market: 4

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
25 photos
5302 Spring Creek Lane O'Fallon MO 63368
$189,000
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 1,014
Days on Market: 196

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
22 photos
306 Oaklawn Avenue Warrenton MO 63383
$180,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 672
Days on Market: 26

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
24 photos
1441 Oriole Place Brentwood MO 63144
$159,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 918
Days on Market: 15

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
1948 Marine Terrace Drive #B St Louis MO 63146
$152,500
Beds: 2
Baths: 2
Sq Ft: 868
Days on Market: 7

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
11 photos
1715 Hudson Road Dellwood MO 63136
$125,000
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 768
Days on Market: 80

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
26 photos
1520 Washington Avenue #R511 St Louis MO 63103
$112,900
Beds: 2
Baths: 1
Sq Ft: 1,186
Days on Market: 278

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
23 photos
232 N Kingshighway Boulevard #1903 St Louis MO 63108
$3,400,000
Beds: 2
Baths: 3
Sq Ft: 3,400
Days on Market: 34

Updated 14 Minutes Ago
Trip MapRequest InfoAppointment
72 photos
No Address Listed Steelville MO 65565
$2,600,000
Beds: 2
Baths: 3